Щира вдячність міському голові Дмитрук Людмилі Миколаївні та депутатам Корецької міської ради за підтримку та фінансову допомогу

Адміністрація, трудовий колектив та профспілкова організація КНП «Корецька міська лікарня» щиро висловлює вдячність міському голові Дмитрук Людмилі Миколаївні та депутатам Корецької міської ради за підтримку, за фінансову допомогу, за те, що ніколи не стояли осторонь проблем нашої лікарні, за те, що не стоїте осторонь проблем простих людей.

Нехай ваша доброта і щедрість повернуться до вас сторицею!!!

Завдяки активній життєвій позиції міського голови та депутатів міської ради, високому професіоналізму, добрим і чуйним серцям ви заслужили глибоку повагу.

Завдяки вам лікарня отримала кошти з місцевого бюджету на боротьбу з COVID-19 – 8 кисневих концентраторів, 10 кисневих балонів, 2 ЕКГ апарати, комп’ютерну техніку, лікарські засоби, на загальну суму 480 тис. грн.

Завдяки вам лікарня вчасно проводила оплату за енергоносії, теплопостачання, водовідведення в сумі біля 300 тис.грн..

За кошти з місцевого бюджету ми провели процедуру виготовлення Дозволу на виконання робіт підвищеної небезпеки.

Завжди приємно виражати вдячність людям, які люблять своє місто і активно беруть участь в його житті.

Надаючи допомогу в цей час, ви даруєте не просто матеріальні цінності, а даєте надію, що разом ми подолаємо будь-які негаразди.

Щиросердечно вітаємо вас з прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим!

Нехай прекрасні зимові свята принесуть мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому.

Зичимо вам міцного здоров’я, успіхів, родинного щастя, достатку і благополуччя! Бажаємо гарного настрою і любові. Нехай у вашому житті панують гармонія і удача!

Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.

З повагою,

головний лікар Володимир СУХИЙ

Голова ради ПК Зінаїда ШВЕД