40 річний ювілей

У 1979 році введено в експлуатацію нові будівлі центральної районної лікарні на 500 ліжок і поліклінікою на 500 відвідувань.

Це була важлива подія для району.

Багато лікарів – випускників медичних ВУЗів розпочинали свій трудовий шлях у новеньких кабінетах з новим медичним обладнанням.

Сьогодні медицина переживає не найкращі часи. Адже за період реформування медичної галузі в лікарні залишилось лише 150 ліжок.

То ж власними силами з підтримкою профспілки працівники організували зустріч з ветеранами медиками, які багато років працювали на медичній ниві, і вже давно знаходяться на заслуженому відпочинку, щоб разом відзначити 40-річний ювілей.

Урочисте зібрання проходило за участю районної влади: заступника голови райдержадміністрації Олександра Сухого, завідувача організаційного кабінету Василя Олашина, міського голови Людмили Дмитрук, районного комісара Сергія Краська , з врученням грамот і квітів.

Був запрошений керівник будівництва Борис Козлюк

Від імені профспілки та адміністрації лікарні ветеранам медикам вручали грамоти, подарунки, квіти та чашки з символічним надписом «святкування 40 річчя введення в експлуатацію нових будівель Корецької ЦРЛ».

Це чудово проведений час у колі приємних колег, моральний, якісний, здоровий відпочинок, що додає бадьорості та наснаги на майбутнє.

Голова ради ПК Зінаїда ШВЕД